Deep groove ball bearing B25-164AZNXC3-NSK
Part number : 25TM09NXC3-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B25-164AZNXC3-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 17 mm.