Deep groove ball bearing B20-141-C3-KOYO
Part number : 6206R-4C3-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B20-141-C3-KOYO from the brand JTEKT, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 16 mm.