Deep groove ball bearing B17-107-T1XDDG3-GC-01-NSK
Part number : B17-107-T1XDDG3-GC-01-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B17-107-T1XDDG3-GC-01-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 18 mm.