Deep groove ball bearing B17-102DG38-2RS-NSK
Part number : B17-102-DG48-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B17-102DG38-2RS-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 14 mm.