Deep groove ball bearing B15-69D-PFI
Part number : B15-69D-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B15-69D-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 13 mm.