Deep groove ball bearing B15-69-T1XDDW1NCXCE-NSK
Part number : B15-69-T1XDDW1NCXCE-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B15-69-T1XDDW1NCXCE-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 13 mm.