Deep groove ball bearing B10-51D-PFI
Part number : B10-51D-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as B10-51D-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 27 mm and a thickness of 11 mm.