Deep groove ball bearing AY20-ZZ-EZO
Part number : AY20-ZZ-EZO
EZO
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as AY20-ZZ-EZO from the brand EZO, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 37 mm and a thickness of 9 mm.