Deep groove ball bearing AL20-STIEBER
Part number : AL20-STIEBER
STIEBER
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as AL20-STIEBER from the brand STIEBER, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 57 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    75  MM
  • THICKNESS
    57  MM
Description