Deep groove ball bearing ACB-4545-34-BRS-ZEN
Part number : ACB-4545-34-BRS-ZEN
ZEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as ACB-4545-34-BRS-ZEN from the brand ZEN, has an inner diameter of 34 mm, an outer diameter of 46.9 mm and a thickness of 7 mm.