Deep groove ball bearing 692-ZZ-W23-ZEN
Part number : 692-ZZ-W23-ZEN
ZEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 692-ZZ-W23-ZEN from the brand ZEN, has an inner diameter of 2 mm, an outer diameter of 6 mm and a thickness of 2.3 mm.