Deep groove ball bearing 6806-29-LLB-ENDURO
Part number : 6806-29-LLB-ENDURO
ENDURO
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6806-29-LLB-ENDURO from the brand ENDURO, has an inner diameter of 29 mm, an outer diameter of 42 mm and a thickness of 7 mm.