Deep groove ball bearing 6306-B-LLU-32-C4-5AQ2-NTN
Part number : 6306-B-LLU-32-C4-5AQ2-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6306-B-LLU-32-C4-5AQ2-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19 mm.