Deep groove ball bearing 6306-32-2RS-N-RHP
Part number : 6306-32-2RS-N-RHP
RHP
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6306-32-2RS-N-RHP from the brand RHP, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • WEIGHT
    400  G
Description