Deep groove ball bearing 6306-32-2RS-C4-JTEKT
Part number : 6306-32-2RS-C4-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6306-32-2RS-C4-JTEKT from the brand JTEKT, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19 mm.
  28 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-30X45X8-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-30X45X8-NBR
Deep groove ball bearing - 6207-2RS-SKF SKF
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6207-2RS-SKF
  • WEIGHT
    341  G
Description