Deep groove ball bearing 6306-2RS-32
Part number : 6306-2RS-32
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6306-2RS-32 from the brand Generic, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19 mm.