Deep groove ball bearing 6306-25-2RS-C3-ASFERSA
Part number : 6306-25-2RS-C3-ASFERSA
ASFERSA
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6306-25-2RS-C3-ASFERSA from the brand ASFERSA, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19 mm.