Deep groove ball bearing 6305-2RS-D22-C3-PFI
Part number : 6305-2RS-D22-C3-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6305-2RS-D22-C3-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 17 mm.