Deep groove ball bearing 6304JR2-22CS36-NTN
Part number : 6304JR2-22CS36-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6304JR2-22CS36-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15 mm.