Deep groove ball bearing 63-32-NR-NIS
Part number : 63-32-NR-NIS
NIS
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-32-NR-NIS from the brand NIS, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 20 mm.
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Deep groove ball bearing - 63-32-NR-JTEKT JTEKT
DEEP GROOVE BALL BEARING 63-32-NR-JTEKT
  • WEIGHT
    427  G
Description