Deep groove ball bearing 63-32-2RS-C3-JTEKT
Part number : 63-32-2RS-C3-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-32-2RS-C3-JTEKT from the brand JTEKT, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 20 mm.