Deep groove ball bearing 63-28-2RS-NR-NTN
Part number : 63-28-2RS-NR-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-28-2RS-NR-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 18 mm.