Deep groove ball bearing 63-28-2RS-JTEKT
Part number : 63-28-2RS-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-28-2RS-JTEKT from the brand JTEKT, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 18 mm.