Deep groove ball bearing 63-22-15-NTN
Part number : 63-22-15-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 63-22-15-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 15 mm.