Deep groove ball bearing 623-22-2RS-C3-NTN
Part number : 623-22-2RS-C3-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 623-22-2RS-C3-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 56 mm and a thickness of 21 mm.