Deep groove ball bearing 6202-2RS-ID16-ZEN
Part number : 6202-2RS-ID16-ZEN
ZEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6202-2RS-ID16-ZEN from the brand ZEN, has an inner diameter of 16 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 11 mm.