Deep groove ball bearing 6202-2RS-12
Part number : 6202-2RS-12
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6202-2RS-12 from the brand Generic, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 11 mm.