Deep groove ball bearing 6202-15.875-2RS
Part number : 6202-15.875-2RS
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 6202-15.875-2RS from the brand Generic, has an inner diameter of 15.875 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 11 mm.