Deep groove ball bearing 608-ZZ-OD23-ZEN
Part number : 608-ZZ-OD23-ZEN
ZEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 608-ZZ-OD23-ZEN from the brand ZEN, has an inner diameter of 8 mm, an outer diameter of 23 mm and a thickness of 7 mm.