Deep groove ball bearing 60-28-JTEKT
Part number : 60-28-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 60-28-JTEKT from the brand JTEKT, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 12 mm.