Deep groove ball bearing 60-22-2RS-NSK
Part number : 60-22-DDU-CM-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 60-22-2RS-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 12 mm.