Deep groove ball bearing 40TRK30W2SB-NACHI
Part number : 40TRK30W2SB-NACHI
NACHI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 40TRK30W2SB-NACHI from the brand NACHI, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 70 mm and a thickness of 20 mm.