Deep groove ball bearing 35TM22-NR-NSK
Part number : 35TM22-NR-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35TM22-NR-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 20 mm.