Deep groove ball bearing 35BG05G-2DS-PFI
Part number : 35BD219T12DDUK8CG21EAIL-PFI
PFI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35BG05G-2DS-PFI from the brand PFI, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 20 mm.