Deep groove ball bearing 35BD5222DUM-NSK
Part number : 35BD5222DUM-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35BD5222DUM-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 22 mm.