Deep groove ball bearing 35BD5020T12DDUCG21-NSK
Part number : 35BD5020T12DDUCG21-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35BD5020T12DDUCG21-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 20 mm.