Deep groove ball bearing 35BD4820T1XDDUM-01-NSK
Part number : 35BD4820T1XDDUM-01-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35BD4820T1XDDUM-01-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 48 mm and a thickness of 20 mm.