Deep groove ball bearing 35BD210-T12DDUCG21-NSK
Part number : 35BD210-T12DDUCG21-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 35BD210-T12DDUCG21-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 28 mm.