Deep groove ball bearing 30BG04S8G-2SD
Part number : 30BG04S8G-2SD
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 30BG04S8G-2SD from the brand Generic, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 18 mm.