Deep groove ball bearing 30BD219-T12DDWAXCG-01-NSK
Part number : 30BD219-T12DDWAXCG-01-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 30BD219-T12DDWAXCG-01-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 18 mm.