Deep groove ball bearing 30BCS36-2MT2NCS-NACHI
Part number : 30BCS36-2MT2NCS-NACHI
NACHI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 30BCS36-2MT2NCS-NACHI from the brand NACHI, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 75 mm and a thickness of 21 mm.