Deep groove ball bearing 27TM01-A-C3-NSK
Part number : 27TM01-A-C3-NSK
NSK
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 27TM01-A-C3-NSK from the brand NSK, has an inner diameter of 27 mm, an outer diameter of 68 mm and a thickness of 18 mm.