Deep groove ball bearing 25TAB06DB-GMP4-NACHI
Part number : 25TAB06DB-GMP4-NACHI
NACHI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 25TAB06DB-GMP4-NACHI from the brand NACHI, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 15 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    240  G
  • PACKAGING
    1
Description