Deep groove ball bearing 15BC04S18SU-NACHI
Part number : 15BC04S18SU-NACHI
NACHI
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 15BC04S18SU-NACHI from the brand NACHI, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 14 mm.