Deep groove ball bearing 1235-35ECG-SNR
Part number : 1235-35ECG-SNR
SNR
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 1235-35ECG-SNR from the brand SNR, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 17 mm.