Deep groove ball bearing - Double rows LD17-32-2RSR-AN04
Part number : LD17-32-2RSR-AN04
GEN
Description
The Deep Groove Ball Bearing - Double Rows, known as LD17-32-2RSR-AN04 Generic, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 14 mm.