Castor bearing S-626-ZZ-26-RW2
Part number : S-626-ZZ-26-RW2
GEN
Description
The Castor Bearing, known as S-626-ZZ-26-RW2 Generic, has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 8 mm.
  50+ parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    6  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • WEIGHT
    10  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description