Castor bearing BSR-626-ZZ-50-15
Part number : BSR-626-ZZ-50-15
GEN
Description
The Castor Bearing, known as BSR-626-ZZ-50-15 Generic, has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 15 mm.