Castor bearing BSR-626-ZZ-33-10
Part number : BSR-626-ZZ-33-10
GEN
Description
The Castor Bearing, known as BSR-626-ZZ-33-10 Generic, has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 10 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    6  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    33  MM
  • THICKNESS
    10  MM
  • WEIGHT
    15  G
Description