Castor bearing BSR-626-ZZ-24-8
Part number : BSR-626-ZZ-24-8
GEN
Description
The Castor Bearing, known as BSR-626-ZZ-24-8 Generic, has an inner diameter of 6 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 8 mm.
  50+ parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    6  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    24  MM
  • THICKNESS
    8  MM
  • WEIGHT
    10  G
Description